Mentoring pro samouky

 • němčina pro samouky, kteří potřebují pomocnou ruku
 • efektivní výuka nezávisle na místě i čase
 • vhodné pro motivované studenty
 • materiály, motivace, deadline, zpětná vazba
 • individuální lekce i přístup

Němčina Tě bude bavit!

V dnešním uspěchaném světě je občas těžké najít si čas na pravidelnou Skype lekci. Je sice hezké, že se můžeš učit odkudkoliv, ale časově jsi na tom špatně? Práce na směny, mateřská dovolená či malé děti, spousta aktivit a nepravidelný rozvrh. Poznáváš se?

Pokud i přesto máš chuť, sílu a čas alespoň dvě hodiny týdně, věnovat se němčině, nabízím Ti svou pomocnou ruku.

Potřebuješ si konečně ujasnit německou gramatiku a pochopit všechny ty členy a koncovky, mir a mich, odlučitelné předpony, předložky a další záludnosti? Nebo se naopak chceš rozmluvit, rozšířit si slovní zásobu k nejrůznějším tématům, začít v němčině koukat na videa, poslouchat podcasty a pozvat němčinu do svého každodenního života? Možná tě čeká maturitní zkouška nebo se připravuješ na certifikát. Mrkni na nabídku jednotlivých e-lessons.

Gramatické e-lesson

 • 5 modulů po 12 týdnech (vlastní výběr)
 • německá gramatika od A do Z
 • video od Kika’s German
 • vlastní materiály v PDF
 • cvičení, úkoly, doporučení aplikací, videí, podcastů i filmů k samostudiu

4200,- / 12 týdnů

Tematické e-lesson

 • 12 týdnů na míru
 • slovní zásoba, texty, videa, podcasty, hudba
 • tipy a materiály k samostudiu
 • zábava s deadlinem a zpětnou vazbou

5400,- / 12 týdnů

Příprava na zkoušku

 • individuální trvání a plán
 • materiály, metodická podpora, zpětná vazba

Pro více INFO k přípravě na zkoušku mi prosím napiš soukromou zprávu.

Na základě úvodní lekce sestavíme individuální PLÁN jednotlivých e-lessons.

2200 ,- / 4 týdny

E-lesson obdržíš do své Google Classroom pravidelně, každý týden a můžeš ji vypracovat kdykoliv během týdne, ať už ráno, v práci či po nocích, až děti usnou. Němčinu můžeš mít vždy a všude s sebou, protože Classroom funguje nejen jako webová stránka, ale také jako mobilní aplikace.

Každý týden ode mě dostaneš zpětnou vazbu, nejen písemně, ale také hlasovou opravu vloženou přímo do dokumentu.

Po 12 týdnech se sejdeme přes Skype na osobní konzultaci (30 minut), kde probereme vše, co během předchozích e-lessons nebylo jasné a popovídáme si německy. Kromě toho jsem k dispozici všem studentům denně v Google Classroom. Všechny nejasnosti se mnou můžeš konzultovat během toho, co se učíš nebo pročítáš opravy.

Nevíš, zda zvolit gramatiku nebo tematické lekce? Co takhle 12 týdenní kurz zaměřený na skloňování od A do Z nebo kombinace 4 gramatických témat, 4 tematických lekcí a 4 opakovacích, kreativních a tvořivých lekcí? I to je možnost! Pokud nevíš, jakou máš jazykovou úroveň a co vybrat, zarezervuj si termín na jazykový audit. Společně zjistíme, jaká je tvá úroveň, a na čem potřebuješ nejvíc zapracovat. Ráda tě provedu přípravou na B1 nebo B2 zkoušku, a představím Ti další možnosti spolupráce v Google Classroom.

Pojďme se seznámit, popovídat si a vymyslet, co bude pro tvoji němčinu nejlepší.👆🏼 Napiš mi, kdo jsi a proč se němčinu učíš, seznámíme se na krátké úvodní lekci a uvidíme, jestli je pro tebe tato výuka to pravé.

Co o Mentoringu pro samouky říkají mí studenti?

Lucie Fojtová, online lektorka čínštiny, žijící ve Španělsku

Kika je skvělá lektorka. Její mentoring je zábavný, zaměřeny na všechny části jazyka. Umí nakopnout a zaujmout. Moc mě baví a mohu ho všem doporučit. Němčina vás bude bavit.

Káťa Šubrová, maminka na mateřské, žijící v Německu

Přihlásila jsem se na mentoring pro samouky, protože mám tři malé děti a nemám moc pravidelného času na učení. Sama jsem to pořád odkládala, protože jsem nevěděla, kde a jak začít, jaká slovní zásoba by se mi nejvíce hodila. Mentoring moc doporučuji, protože je na míru, jak tématy, oblastí, tak gramatikou a celkově je to zábavné a pokaždé jiné, takže se člověk nenudí. Kika mě nasměrovala, kde s učením začít, jak vše aplikovat v praxi a hlavní je její motivace k učení.

Anita Mešterová, servírka v hotelu, žijící v Rakousku

Chceš sa začať učiť nemecky alebo zlepšiť svoju gramatiku a nemčinu celkovo? Potom je Kika tou pravou lektorkou nemčiny práve pre teba! Ponúka program pre samoukov v ktorom nájdeš zaujímavé úlohy, gramatiku, novú slovnú zásobu a videá s ktorými môžeš tvoju nemčinu zdokonaliť. Celú gramatiku ti vždy zrozumiteľne vysvetlí a dostaneš aj Feedback na tvoje vypracované úlohy. Ku každému študentovi pristupuje individuálne a to je super!

Jindřiška Paďourková

Velká výhoda je, že Kika se bude o vás opravdu zajímat a jednotlivé lekce vám vždycky přizpůsobí jak tématy, tak příkladovými větami, šitými na míru. To mě opravdu hodně bavilo. Navíc je podporující a vždycky pozitivní. Mohu určitě doporučit. 🤩

Více referencí najdete na FB stránce.

Chceš se zaměřit spíš na pravidelné konverzace s lektorkou? Mrkni na lektorky z mého týmu nebo na individuální lekce s Kikou.