Mentoring pro samouky

 • němčina pro samouky, kteří potřebují pomocnou ruku
 • efektivní výuka nezávisle na místě i čase
 • vhodné pro motivované studenty
 • materiály, pozitivní nálada, deadline, zpětná vazba
 • individuální lekce i přístup

Němčina Tě bude bavit!

V dnešním uspěchaném světě je občas těžké najít si čas na pravidelnou Skype lekci. Je sice hezké, že se můžeš učit odkudkoliv, ale časově jsi na tom špatně? Práce na směny, mateřská dovolená či malé děti, spousta aktivit a nepravidelný rozvrh. Poznáváš se?

Pokud i přesto máš chuť, sílu a čas alespoň dvě hodiny týdně, věnovat se němčině, nabízím Ti svou pomocnou ruku.

Potřebuješ si konečně ujasnit německou gramatiku a pochopit všechny ty členy a koncovky, mir a mich, odlučitelné předpony, předložky a další záludnosti? Nebo se naopak chceš rozmluvit, rozšířit si slovní zásobu k nejrůznějším tématům, začít v němčině koukat na videa, poslouchat podcasty a pozvat němčinu do svého každodenního života? Možná tě čeká maturitní zkouška nebo se připravuješ na certifikát. Mrkni na nabídku jednotlivých e-lessons.

Gramatické e-lesson

 • 5 modulů po 12 týdnech (vlastní výběr)
 • německá gramatika od A do Z
 • video od Kika’s German
 • vlastní materiály v PDF
 • cvičení, úkoly, doporučení aplikací, videí, podcastů i filmů k samostudiu

4200,- / 12 týdnů

Tematické e-lesson

 • 12 týdnů na míru
 • každý týden jedno téma
 • slovní zásoba, texty, videa, podcasty, hudba
 • tipy a materiály k samostudiu
 • zábava s deadlinem a zpětnou vazbou
 • budeš psát texty, nahrávat hlasové zprávy, natáčet videa, pracovat se cvičeními i poslechem

5400,- / 12 týdnů

Příprava na zkoušku

 • individuální trvání a plán
 • materiály, metodická podpora, zpětná vazba

Pro více INFO k přípravě na zkoušku mi prosím napiš soukromou zprávu.

Na základě úvodní lekce sestavíme individuální PLÁN jednotlivých e-lessons.

2200 ,- / 4 týdny

E-lesson obdržíš do své Google Classroom pravidelně, každý týden a můžeš ji vypracovat kdykoliv během týdne, ať už ráno, v práci či po nocích, až děti usnou. Němčinu můžeš mít vždy a všude s sebou, protože Classroom funguje nejen jako webová stránka, ale také jako mobilní aplikace.

Každý týden ode mě dostaneš zpětnou vazbu, nejen písemně, ale také hlasovou opravu vloženou přímo do dokumentu.

Po 12 týdnech se sejdeme přes Skype na osobní konzultaci (30 minut), kde probereme vše, co během předchozích e-lessons nebylo jasné a popovídáme si německy. Kromě toho jsem k dispozici všem studentům denně v Google Classroom. Všechny nejasnosti se mnou můžeš konzultovat během toho, co se učíš nebo pročítáš opravy.

Nevíš, zda zvolit gramatiku nebo tematické lekce? Co takhle 12 týdenní kurz zaměřený na skloňování od A do Z nebo kombinace 4 gramatických témat, 4 tematických lekcí a 4 opakovacích, kreativních a tvořivých lekcí? I to je možnost! Čas od času otevírám také skupinový mentoring - přesně zadaná témata lekcí, nízká cena, a spolužáci ve virtuální učebně. Pokud nevíš, jakou máš jazykovou úroveň a co vybrat, zarezervuj si termín na jazykový audit. Společně zjistíme, jaká je tvá úroveň, a na čem potřebuješ nejvíc zapracovat. Ráda tě provedu přípravou na B1 nebo B2 zkoušku, a představím Ti další možnosti spolupráce v Google Classroom.

Pojďme se seznámit, popovídat si a vymyslet, co bude pro tvoji němčinu nejlepší.👆🏼 Napiš mi, kdo jsi a proč se němčinu učíš, seznámíme se na krátké úvodní lekci a uvidíme, jestli je pro tebe tato výuka to pravé.

Úvodní lekce je samozřejmě zdarma, a slouží k tomu, abychom se seznámili, abych ti koncept mentoringu představila, a aby ses mohl/a na cokoliv, co není jasné, doptat. Budeme také mluvit pár minut německy, abych věděla, jak na tom jsi jazykově a čemu věnovat pozornost.

Co o Mentoringu pro samouky říkají mí studenti?

Tomáš Tran, cestovatel, žijící v Irsku

Na Kiku jsem narazil před časem na Instagramu, kde jsem sledoval její příspěvky, které mě motivovaly si po letech němčinu začít opakovat. Jelikož jsem toho ale zapomněl vážně hodně, rozhodl jsem se pro mentoring a musím uznat, že jsem více než mile překvapen s pokrokem😊🙏 Lekce šité na míru studentovým potřebám, kdykoliv se mohu na Kiku obrátit a vždy dostanu rychlou odpověď, skvělý učební materiál (úplná “škola hrou”), spousta tipů a triků jak se učit (skvěle namotivovala i lenochy jako jsem já) 😂 a navíc práce v google classroom (němčinu mám s sebou i na cestách - v tabletu, telefonu, laptopu). Lekce předčily má očekávání. Danke sehr!!! 🇩🇪

Lucie Fojtová, online lektorka čínštiny, žijící ve Španělsku

Kika je skvělá lektorka. Její mentoring je zábavný, zaměřeny na všechny části jazyka. Umí nakopnout a zaujmout. Moc mě baví a mohu ho všem doporučit. Němčina vás bude bavit.

Káťa Šubrová, maminka na mateřské, žijící v Německu

Přihlásila jsem se na mentoring pro samouky, protože mám tři malé děti a nemám moc pravidelného času na učení. Sama jsem to pořád odkládala, protože jsem nevěděla, kde a jak začít, jaká slovní zásoba by se mi nejvíce hodila. Mentoring moc doporučuji, protože je na míru, jak tématy, oblastí, tak gramatikou a celkově je to zábavné a pokaždé jiné, takže se člověk nenudí. Kika mě nasměrovala, kde s učením začít, jak vše aplikovat v praxi a hlavní je její motivace k učení.

Anita Mešterová, servírka v hotelu, žijící v Rakousku

Chceš sa začať učiť nemecky alebo zlepšiť svoju gramatiku a nemčinu celkovo? Potom je Kika tou pravou lektorkou nemčiny práve pre teba! Ponúka program pre samoukov v ktorom nájdeš zaujímavé úlohy, gramatiku, novú slovnú zásobu a videá s ktorými môžeš tvoju nemčinu zdokonaliť. Celú gramatiku ti vždy zrozumiteľne vysvetlí a dostaneš aj Feedback na tvoje vypracované úlohy. Ku každému študentovi pristupuje individuálne a to je super!

Jindřiška Paďourková

Velká výhoda je, že Kika se bude o vás opravdu zajímat a jednotlivé lekce vám vždycky přizpůsobí jak tématy, tak příkladovými větami, šitými na míru. To mě opravdu hodně bavilo. Navíc je podporující a vždycky pozitivní. Mohu určitě doporučit. 🤩

FAQ- Nejčastěji kladené otázky

Potřebuji technické dovednosti?

Ano, částečně ano. Není to nic složitého. Pokud máš počítač s internetem, a umíš ovládat e-mailovou schránku a internetový prohlížeč, neměl by to pro tebe být problém. Dostaneš ode mě videomanuál , jak ovládat Google Classroom, jak nahrát hlasovou zprávu nebo jak pracovat s aplikací na slovní zásobu (Quizlet). To je pro mentoring nejdůležitější. Doporučím ti i další aplikace a vychytávky, ty však využívat nemusíš!

Kolik musím mentoringu věnovat času?

Tolik, kolik potřebuješ. Nejsem učitelka ze základní školy, ale tvůj mentor a průvodce k vysněné úrovni němčiny . Každý týden ti budu zadávat práci na ca 2 hodiny, ale většina úkolů je velmi otevřená. Například tě poprosím, abys popsal/a svůj den, shrnul/a knihu, kterou jsi přečetl/a nebo mi povyprávěl/a v hlasové zprávě o seriálu, který sleduješ. Rozsah jednotlivých úloh tedy velmi ovlivňuješ ty jako student. Nejdůležitější je, věnovat se němčině každý týden alespoň trochu. Pokud nestihneš všechny úkoly, nic se neděje, ale vždy lekci, alespoň částečně vypracovanou, odevzdej. V každé lekci najdeš i bonusové úkoly, které můžeš a nemusíš dělat. Většinou jsou to tipy a doporučení na filmy, aplikace nebo knihy. Můžeš si je pokládat a věnovat se jim, až na to přijde čas a chuť.

Jak probíhá komunikace lektor - student?

Na začátku se uvidíme přes Google Meet na úvodní lekci. Termín si můžeš vybrat poté, co vyplníš formulář a dozvím se o tobě vše potřebné. Po navázání spolupráce Ti založím třídu v Google Classroom a e-mailem obdržíš veškeré informace, včetně videonávodu, jak s Google Classroom pracovat. V Google Classroom spolu můžeme komunikovat pomocí komentářů , a v případě, že potřebuješ moji rychlou reakci, mě stačí označit pomocí @ a mé adresy (deutsch.mit.kika) . Potřebuješ se pobavit o něčem důležitém, vyřešit organizační věci nebo technické problémy? Napiš mi e-mail. Je to akutní? Můžeme si napsat nebo zavolat přes WhatsApp. Moje telefonní číslo najdeš na konci každého e-mailu.

Můžu si to nejprve vyzkoušet?

Nejsi si jistý/á, jestli je ta pravá metoda pro tebe? Ano. Pojďme se sejít na úvodní lekci zdarma, kdy si ukážeme, jak Google Classroom vypadá, a jak jednotlivá zadání lekcí vypadají. Také ti mohu ukázat, jak pracovat s opravenou a vrácenou e-lesson tak, aby to pro tebe bylo nejužitečnější. Ráda ti také nabídnu jednu plnohodnotnou zkušební e-lesson, aby sis celý koncept vyzkoušel/a a pokud ti nebude vyhovovat, nebudeme ve výuce dále pokračovat. Tato e-lesson tě bude stát 450 CZK / 20 EUR.

Chceš se zaměřit spíš na pravidelné konverzace s lektorkou? Mrkni na lektorky z mého týmu nebo na individuální lekce s Kikou.