Mentoring pro samouky

  • němčina pro samouky, kteří potřebují pomocnou ruku
  • efektivní výuka nezávisle na místě i čase
  • vhodné pro motivované studenty
  • 4 x e-lesson + 30 min. konverzace přes Skype

1300 CZK / 4 týdny

V dnešním uspěchaném světě je občas těžké najít si čas i na Skype lekci. Je sice hezké, že se můžete učit odkudkoliv, ale časově jste na tom stále bídně? Práce na směny, mateřská dovolená a děti za krkem, spousta aktivit a nepravidelný rozvrh – poznáváte se?

Pokud i přesto máte chuť, sílu a čas alespoň dvě hodiny týdně, abyste se věnovali němčině, nabízím vám svoji pomocnou ruku.

O co jde?

Jednou týdně vám zašlu e-lesson, v rozsahu podle vašich časových možností.

Zpravidla 60 – 90 minut.

Co obsahuje?

  • Video
  • Mnou vypracované materiály na vysvětlení gramatiky
  • Cvičení a úkoly, pokyny k jejich vypracování
  • Doporučení aplikací, videí, podcastů, filmů k samostudiu

Pro koho?

Tento kurz je určen všem studentům, od A2, kteří se chtějí efektivně učit němčinu a nechtějí docházet na kurz, přesto však občas potřebují povzbuzení, kontrolu či vysvětlení.

Můžete ji vypracovat kdykoliv během týdne, ať už ráno, v práci či po nocích, až děti usnou. Po vypracování mi ji zašlete a já ji opravím. Dostanete ode mě nejen písemnou zpětnou vazbu, ale také hlasovou opravu vloženou přímo do dokumentu. Po 12ti týdnech se sejdeme přes Skype na osobní konzultaci (30 minut), kde probereme vše, co během předchozích e-lessons nebylo jasné a popovídáme si německy. Kromě toho jsem vám k dispozici denně v Google Classroom.

První seznamovací lekce je přes Skype a je ZDARMA.

Co o e-lessons říkají mí studenti?

Andrea

Za mě je to rozhodně dobrá alternativa k našim klasickým lekcím. Asi je to vše o dobré motivaci a chuti se učit. Celkově mi e-lesson trvá více času než jsem předpokládala, ale je to individuální dle poctivosti studenta.

Patrik

Možnosť nahradiť si hodinu nemčiny u Kiky tzv. e-lesson mi príde zaujímavý a vhodný, keď sa z časových dôvodov nemôžem dostaviť na hodinu. Kika vždy odvedie skvelú prácu s prípravou cvičení, ktoré sprevádza popisujúce video a ďalšie materiály, vďaka ktorým sa človek cíti, ako by bol reálne na hodine nemčiny a o nič v konečnom dôsledku nepríde. Kika je otvorená otázkam, rada poradí a prípadne na ďalšej hodine vysvetlí to, čo nebolo z e-lessonu jasné.

David

Líbí se mi, že mě to donutilo zaměřit se na gramatiku, najít si všechno sám a vypracovat si to. Zopakoval jsem si vše, co jsem se v kurzu učil a uvědomil jsem si spoustu věcí, které mi předtím nedávaly smysl.

Eliška

Jsem zvyklá učit se sama, ale nikdy nevím, jak začít. Kika mi udává směr, posílá mi materiály, říká mi, na co se mám zaměřit a dává mi zpětnou vazbu. Měsíční "členství" není tak drahé jako klasické kurzy a pro mě je to rozhodně lepší, protože mám doma dvě malé děti, které mě nenechají sedět hodinu u Skypu.

Více referencí najdete na FB stránce.