Individuální lekce s Kikou

  • online z pohodlí domova
  • bez učebnic
  • konverzace, gramatika, slovní zásoba
  • zábavnou formou, orientované na tvůj cíl
  • z 95 % v němčině

Němčina tě bude bavit!

Zaměříme se na tvůj cíl, na kterém budeme společně pracovat. Naučíš se přesně to, co se učit chceš, a proto bude nejlepší, když se teď krátce zamyslíš: Proč se chci učit německy?

Mezi nejkrásnější loučení s mými studenty patří jejich úspěšné složení zkoušky, získání vysněné pracovní pozice a další jejich úspěchy – ať už je to koupě vozu v Německu, dovolená v Rakousku či rande ve Švýcarsku.

V ceně je zahrnuta individuální příprava lekce na míru – zaměříme se na to, co tě baví, co ti nejde, co je pro tebe důležité. Na začátku spolupráce pro tebe společně připravíme individuální plán lekcí na každých 12 týdnů.

Chci, aby pro tebe byly lekce němčiny dobrou investicí a smysluplným trávením času. K tomu patří samostudium. V ceně je zahrnuta oprava domácích úkolů, s tím, že jsem k dispozici, kdykoliv, když budeš mít nějaký dotaz k němčině.

Cena

Jazykový audit 899 CZK
Individuální lekce (50 min.) 750 Kč
Konverzace (30 min.) 450 Kč

Ráda ti vystavím fakturu v EUR i v CZK.


Naše cally budou probíhat přes Skype nebo Google Meet. Veškeré materiály, odkazy a poznámky z lekcí budou přehledně uloženy v tvé virtuální učebně Google Classroom.


Aktuálně se individuálním studentům věnuji nejčastěji v Mentoringu pro samouky. Pomůžu ti s gramatikou, naučím tě, jak se učit, připravím tě na zkoušku B1 či B2 nebo C1, nebo vytvořím úplně individuální program napasovaný na tvoji práci i koníčky. Mentoring můžeme doplnit právě konverzací.


Z mého pohledu je kombinace Mentoringu (vedeného samostudia) a konverzací nejefektivnějším způsobem výuky. Odzkoušeno na mně jako studentce i na desítce studentů Kika's German.


V rámci jazykového auditu se můžeme spojit na 60 minut a vyhodnotit, jaká je tvá úroveň němčiny, co je potřeba dohnat a zlepšit, jakým způsobem na tom můžeš pracovat, a jak dlouho by to mohlo trvat. Získáš představu o tom, na jaké jsi úrovni, a v závislosti na tvém cíli vypracujeme přesný učební plán. Odneseš si spoustu know-how, kde se němčině věnovat a budeš přesně vědět, co musíš jako samouk dohnat.


Nejefektivnějším způsobem učení je kombinace Mentoringu (e-lessons) a Skype lekcí (konverzace).

Je možné, že na Skype výuku nenajdeme pravidelný termín, který by vyhovoval nám oběma, z důvodu časového posunu a plných kapacit. V tom případě ti nabídnu lekce s jinou lektorkou nebo výuku nezávislou na čase - Mentoring pro samouky.