Individuální lekce s Kikou

  • online z pohodlí domova
  • bez učebnic
  • konverzace, gramatika, slovní zásoba
  • zábavnou formou, orientované na tvůj cíl
  • z 95% v němčině

Němčina tě bude bavit!

Zaměříme se na tvůj cíl, na kterém budeme společně pracovat. Naučíš se přesně to, co se učit chceš, a proto bude nejlepší, když se teď krátce zamyslíš: Proč se chci učit německy?

Mezi nejkrásnější loučení s mými studenty patří jejich úspěšné složení zkoušky, získání vysněné pracovní pozice a další jejich úspěchy – ať už je to koupě vozu v Německu, dovolená v Rakousku či rande ve Švýcarsku.

V ceně je zahrnuta individuální příprava lekce na míru – zaměříme se na to, co tě baví, co ti nejde, co je pro tebe důležité.

Chci, aby pro tebe byly lekce němčiny dobrou investicí a smysluplným trávením času. K tomu patří samostudium. V ceně je zahrnuta oprava domácích úkolů, s tím, že jsem k dispozici, kdykoliv, když budeš mít nějaký dotaz k němčině. Co nevím, to zjistím.

Cena

5 × 50 min. 125€ / 3200 CZK
10 × 50 min. 236€ / 5999 CZK
15 × 50 min. 355€ / 8999 CZK

Ráda ti vystavím fakturu v EUR v CZK. V případě, že se přihlásíš na Mentoring pro samouky, a budeš jej chtít kombinovat s konverzacemi, neváhej si říct o výhodnější cenu - domluvíme se na kompletním balíčku, a tímto způsobem tě velice rychle a efektivně dovedeme o úroveň výš již během 4-5 měsíců. S jednou lekcí týdně a mentorováním pomocí e-lessons se posuneš raketovou rychlostí!

Platnost balíčků je 6 měsíců od zakoupení.

Je možné, že na Skype výuku nenajdeme pravidelný termín, který by vyhovoval nám oběma, z důvodu časového posunu a plných kapacit. V tom případě ti nabídnu lekce s jinou lektorkou nebo výuku nezávislou na čase - Mentoring pro samouky.