Individuální lekce s Kikou

  • online z pohodlí domova
  • bez učebnic
  • konverzace, gramatika, slovní zásoba
  • zábavnou formou, orientované na tvůj cíl
  • z 95 % v němčině

Němčina tě bude bavit!

Zaměříme se na tvůj cíl, na kterém budeme společně pracovat. Naučíš se přesně to, co se učit chceš, a proto bude nejlepší, když se teď krátce zamyslíš: Proč se chci učit německy?

Mezi nejkrásnější loučení s mými studenty patří jejich úspěšné složení zkoušky, získání vysněné pracovní pozice a další jejich úspěchy – ať už je to koupě vozu v Německu, dovolená v Rakousku či rande ve Švýcarsku.

V ceně je zahrnuta individuální příprava lekce na míru – zaměříme se na to, co tě baví, co ti nejde, co je pro tebe důležité.

Chci, aby pro tebe byly lekce němčiny dobrou investicí a smysluplným trávením času. K tomu patří samostudium. V ceně je zahrnuta oprava domácích úkolů, s tím, že jsem k dispozici, kdykoliv, když budeš mít nějaký dotaz k němčině. Co nevím, to zjistím.

Cena

1 lekce; 50 min. 550 CZK
Jazykový audit 899 CZK
Příprava na zkoušku od 4499 CZK/měsíc

Ráda ti vystavím fakturu v EUR i v CZK. Aktuálně se individuálním studentům věnuji nejvíce v Mentoringu pro samouky. Pomůžu ti s gramatikou, naučím tě, jak se učit, připravím tě na zkoušku B1 či B2 nebo vytvořím úplně individuální program napasovaný na tvoji práci i koníčky. Mentoring můžeme doplnit právě konverzací přes Skype. V rámci jazykového auditu se můžeme spojit na 60 minut a vyhodnotit, jaká je tvá úroveň němčiny, co je potřeba dohnat a zlepšit, jakým způsobem na tom můžeš pracovat, a jak dlouho by to mohlo trvat. Získáš představu o tom, na jaké jsi úrovni, a v závislosti na tvém cíli vypracujeme přesný učební plán. Odneseš si spoustu know-how, kde se němčině věnovat a budeš přesně vědět, co musíš jako samouk dohnat.

Nejefektivnějším způsobem učení je kombinace Mentoringu (e-lessons) a Skype lekcí (konverzace).

Je možné, že na Skype výuku nenajdeme pravidelný termín, který by vyhovoval nám oběma, z důvodu časového posunu a plných kapacit. V tom případě ti nabídnu lekce s jinou lektorkou nebo výuku nezávislou na čase - Mentoring pro samouky.