Konzultace

  • pro začínající lektory, absolventy VŠ i cestovatele s vášní pro cizí jazyk
  • individuální konzultace přes Skype

„Čím lépe pracujete, tím více dostáváte.“

- Jack Welch

Pomáhám začínajícím online lektorům, i těm, kteří lektorování online teprve zvažují. Ráda ukazuji studentům, absolventům i zaměstnancům, jak snadné a pohodové může podnikání být. Provedu vás začátky od založení živnostenského listu až po získávání klientů. (Takových, které si budete moct vybírat.) Zkušenějším ukážu, jak docílit plných kapacit, jak si usnadnit práci a hlavně, jak být takovým lektorem, kterého si budou studenti mezi sebou doporučovat.

Nejlepším marketingem je spokojený student, který s vámi zůstane v řádech měsíců a let, a bude vás vychvalovat všude, kudy půjde.

Prožijete s ním těhotenství, narození dítěte, začátky podnikání, konce v práci, stěhování, dovolenou, únavu, radost i nadšení z nového štěňátka.

Pokud takové studenty chcete, musíte si uvědomit, že práce lektora není pouze znalost cizího jazyka. Obsahuje tři složky: cizí jazyk (jeho perfektní znalost), podnikání (marketing, účetnictví), lektorování (aktivity do hodin, příprava lekcí, materiály, metody).

Cena

1. konzultace 1200* CZK
Další konzultace 700* CZK

*60 minut

CHCI KONZULTACI

Kdo jsem?

Začala jsem podnikat pouze s FB stránkou Kika‘s German (2019), a podařilo se mi během pár měsíců zaplnit kapacity tak, že jsem musela studenty odmítat. Po prvním roce podnikání jsem začala své studenty delegovat na další lektorky. Vytvořila jsem online kurz. Po spuštění webových stránek, podcastu a instagramu jsem začala tvořit e-lessons – úplně nový způsob učení. Nejenže mě studenti nevidí "naživo", nevidí mě vůbec. Dostanou ode mne video, zadané úkoly, a pracují na sobě a své němčině samostatně. Za pouhé tři měsíce jsem kapacity Mentoringu pro samouky naplnila také. Spokojení studenti spustili lavinu ve svém okolí – nadšená studentka o mě řekla své sestře, ta zase svému manželovi, a ten kolegovi v práci – bum, a kapacity jsou plné.

Pokud budete dělat svoji práci dobře, kvalitně a se srdcem, nemusíte se konkurence bát. Naopak!

Co o mně říkají lektoři?

Karolína Zemánková – englishbykaja

S Kikou som mala koučing pre lektorov a som nadšená. Žiadne všeobecné omáčky, čo si človek nájde hocikde na nete, ale fakt praktické tipy. Učím už nejaký ten piatok a aj tak som sa dozvedela veľa nového. Otvorene mi odpovedala na všetky otázky a už sa teším, ako jej rady uvediem do praxe.

Adam Carson - Adam’s English - Accent Artisan

S Kikou jsem konzultoval jako jazykový lektor ohledně optimalizace učení online, tak abych svým klientům konzistentně přinášel tu nejlepší kvalitu, ale zároveň získal i čas na vymýšlení nových aktivit, cvičení i produktů. Kika je velice milá a transparentní. Podělila se se mnou o to, co jí fungovalo v jejím podnikání. Dala si čas, aby prošla moje stránky a sociální sítě a mohla mi tak poradit konkrétně k mojí situaci.Díky jejím radám jsem získal více studentů a zvýšil svůj dosah na sociálních sítích.
Doporučuji

Kristýna M. – lefrancaisavecKristy, zakladatelka LanguageStudio.cz

S Kristýnkou jsem absolvovala konzultace pro lektory a 100 % doporučuji. Má úžasné know-how, jak začít učit na volné noze, které Vám předá a upraví každému individuálně. Dala mi neskutečné množství skvělých a praktických tipů a vlastně celý návod, jak můj sen převést ve skutečnost. Profesionální a svěží přístup, pokud jste lektoři a potřebujete posunout dál nebo s učením začínáte, rozhodně se konzultace vyplatí!

CHCI VĚDĚT VÍC

Další reference od lektorů najdete na FB stránce Kika‘s German, v sekci hodnocení.

Pokud máte o konzultaci zájem, stačí vyplnit tento formulář. Vaše odpovědi si důkladně projdu a ozvu se vám s nabídkou termínu.

Pokud máte otázek spoustu a chcete 60 minut konzultace využít opravdu efektivně, bude možná nejlepší mrknout na můj e-book Průvodce online lektora. Najdete v něm kompletní know-how, jak učit cizí jazyky na volné noze. Během konzultace pak můžeme probrat opravdu jen konkrétní věci a individuální otázky, které se v knize nedočtete.

E-book a konzultaci můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v tomto balíčku.