Konzultace

  • pro začínající lektory, absolventy VŠ i cestovatele s vášní pro cizí jazyk
  • individuální konzultace přes Skype

„Čím lépe pracujete, tím více dostáváte.“

- Jack Welch

Pomáhám začínajícím online lektorům, i těm, kteří lektorování online teprve zvažují. Ráda ukazuji studentům, absolventům i zaměstnancům, jak snadné a pohodové může podnikání být. Provedu tě začátky od založení živnostenského listu až po získávání klientů. (Takových, které si budeš moct vybírat.) Zkušenějším ukážu, jak docílit plných kapacit, jak si usnadnit práci a hlavně, jak být takovým lektorem, kterého si budou studenti mezi sebou doporučovat.

Nejlepším marketingem je spokojený student, který s tebou zůstane v řádech měsíců a let, a bude tvoji práci vychvalovat všude, kudy půjde.

Prožiješ s ním těhotenství, narození dítěte, začátky podnikání, konce v práci, stěhování, dovolenou, únavu, radost i nadšení z nového štěňátka.

Pokud takové studenty chceš, musíš si uvědomit, že práce lektora není pouze znalost cizího jazyka. Obsahuje tři složky: cizí jazyk (jeho perfektní znalost), podnikání (marketing, účetnictví), lektorování (aktivity do hodin, příprava lekcí, materiály, metody). O tom všem, už jsi možná četl/a v mém e-booku Průvodce online lektora. Pojďmě se podívat společně přímo do tvého podnikání!

Cena

Konzultace, 60 min. 2599 CZK
Doplňující konzultace 1200 CZK

V ceně konzultace je zahrnuta příprava - projdu si tvoji stávající webovou prezentaci i sociální sítě, poslechnu si, s čím se trápíš, a o čem se potřebuješ poradit. Před konzultací obdržíš podrobný dotazník s otázkami, abych se na naše setkání mohla důkladně připravit a ihned ti předat cenné a praktické rady. Po našem setkání obdržíš To-do-list s akčními kroky, odkazy a tipy ke svému lektorskému projektu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo jsem?

Začala jsem podnikat pouze s FB stránkou Kika‘s German (2019), a podařilo se mi během pár měsíců zaplnit kapacity tak, že jsem musela studenty odmítat. Po prvním roce podnikání jsem začala své studenty delegovat na další lektorky. Vytvořila jsem online kurz a začala učit nezávisle na místě i čase. Po spuštění webových stránek, podcastu a instagramu jsem začala tvořit e-lessons – úplně nový způsob učení. Nejenže mě studenti nevidí "naživo", nevidí mě vůbec. Dostanou ode mne video, zadané úkoly, a pracují na sobě a své němčině samostatně. Za pouhé tři měsíce jsem kapacity Mentoringu pro samouky naplnila také. Spokojení studenti spustili lavinu ve svém okolí – nadšená studentka o mě řekla své sestře, ta zase svému manželovi, a ten kolegovi v práci – bum, a kapacity jsou plné.

Pokud budete dělat svoji práci dobře, kvalitně a se srdcem, nemusíte se konkurence bát. Naopak!

Po více než třech letech podnikání mě má práce nejen baví, ale nadstandardně živí. Můžu cestovat po světě, žít v různých koutech světa, neřešit časový posun, být v kontaktu jen s motivovanými a skvělými studenty a chci pomoct i tobě. Všichni můžeme dělat svoji práci tak, aby nám energii přinášela, a nejen brala.

Co o mně říkají lektoři?

Karolína Zemánková – englishbykaja

S Kikou som mala koučing pre lektorov a som nadšená. Žiadne všeobecné omáčky, čo si človek nájde hocikde na nete, ale fakt praktické tipy. Učím už nejaký ten piatok a aj tak som sa dozvedela veľa nového. Otvorene mi odpovedala na všetky otázky a už sa teším, ako jej rady uvediem do praxe.

Markéta Dostálová - Anglicky_od _píky

Od Kiky jsem si zakoupila balíček e-book s konzultací. A neskutečně mi to pomohlo si ujasnit co vlastně chci dělat, na jaké studenty se soustředit, co vlastně chci, aby jméno mého businessu, logo i barvy, reprezentovali. Už při přečtení jejího e-booku jsem se na spoustu věcí dívala jinak, jasněji, soustředěněji, tím spíš, po naší konzultaci, kdy jsme vše probrali spolu. Na e-booku mi přišlo skvělé, že každá kapitola měla checklist, který shrnoval kapitolu, ale hlavně mě donutil ,zamyslet se nad vším, co jsem si zrovna přečetla. Také mi hodně pomohly příspěvky od odborníků, které poskytly další pohled na věc, podnět k zamyšlení a další zdroj informací. Kika je nápomocná i mimo konzultaci, což mi přišlo skvělé, že jsme byli v kontaktu už před tím, než jsme se vůbec spojily online a i po konzultaci mi poradila a řekla mi svůj názor, když jsem potřebovala. Moc děkuji a těším se na naši další konzultaci.

Adam Carson - Adam’s English - Accent Artisan

S Kikou jsem konzultoval jako jazykový lektor ohledně optimalizace učení online, tak abych svým klientům konzistentně přinášel tu nejlepší kvalitu, ale zároveň získal i čas na vymýšlení nových aktivit, cvičení i produktů. Kika je velice milá a transparentní. Podělila se se mnou o to, co jí fungovalo v jejím podnikání. Dala si čas, aby prošla moje stránky a sociální sítě a mohla mi tak poradit konkrétně k mojí situaci.Díky jejím radám jsem získal více studentů a zvýšil svůj dosah na sociálních sítích.
Doporučuji

Kristýna M. – lefrancaisavecKristy, zakladatelka LanguageStudio.cz

S Kristýnkou jsem absolvovala konzultace pro lektory a 100 % doporučuji. Má úžasné know-how, jak začít učit na volné noze, které Vám předá a upraví každému individuálně. Dala mi neskutečné množství skvělých a praktických tipů a vlastně celý návod, jak můj sen převést ve skutečnost. Profesionální a svěží přístup, pokud jste lektoři a potřebujete posunout dál nebo s učením začínáte, rozhodně se konzultace vyplatí!

CHCI VĚDĚT VÍC

Další reference od lektorů najdeš na FB stránce Kika‘s German, v sekci hodnocení.

Pokud máš o konzultaci zájem, stačí vyplnit tento formulář. Odpovědi si důkladně projdu a ozvu se Ti s nabídkou termínu.

Pokud máš otázek spoustu a chceš 60 minut konzultace využít opravdu efektivně, bude možná nejlepší mrknout na můj e-book Průvodce online lektora. Najdeš v něm kompletní know-how, jak učit cizí jazyky na volné noze. Během konzultace pak můžeme probrat opravdu jen konkrétní věci a individuální otázky, které se v knize nedočteš.

E-book a konzultaci koupíš za zvýhodněnou cenu v tomto balíčku.

Šablona pro lektorský web

Pro lektory jsme s webdesignérkou Lucií Tomanovou vytvořily šablonu pro lektorský web . Pro začínající i pokročilé lektory, kteří chtějí profesionální web na WordPressu.

Web postavený na této šabloně si zvládnete sami upravit a následně spravovat díky propracovaným videonávodům a vysvětleným krokům v přehledném PDF. Zdražení lekcí, změna nabídky služeb, produkt zdarma sloužící pro sběr kontaktů – vše si jednoduše změníte, přepíšete, přidáte nebo uberete, i když nejste technicky zdatní.

PROHLÉDNOUT SI ŠABLONU