Individuální Skype výuka

  • online z pohodlí domova
  • bez učebnic
  • konverzace, gramatika, slovní zásoba
  • zábavnou formou, orientované na vaše potřeby a cíl
  • z 95% v němčině

Němčina tě bude bavit!

Zaměříme se na tvůj cíl, na kterém budeme společně pracovat. Naučíš se přesně to, co se učit chceš, a proto bude nejlepší, když se teď krátce zamyslíš: Proč se chci učit německy?

Mezi nejkrásnější loučení s mými studenty patří jejich úspěšné složení zkoušky, získání vysněné pracovní pozice a další jejich úspěchy – ať už je to koupě vozu v Německu, dovolená v Rakousku či rande ve Švýcarsku.

V ceně je zahrnuta individuální příprava lekce na míru – zaměříme se na to, co tě baví, co ti nejde, co je pro tebe důležité.

Chci, aby pro tebe byly lekce němčiny dobrou investicí a smysluplným trávením času. K tomu patří samostudium. V ceně je zahrnuta oprava domácích úkolů, s tím, že jsem k dispozici, kdykoliv, když budeš mít nějaký dotaz k němčině. Co nevím, to zjistím.

Cena

5 × 50 min. 125€ / 3200 CZK
10 × 50 min. 210€ / 5400 CZK
15 × 50 min. 300€ / 7730 CZK

Ráda ti vystavím fakturu v EUR v CZK. V případě, že se přihlásíš na Mentoring pro samouky, a budeš jej chtít kombinovat s konverzacemi, neváhej si říct o výhodnější cenu - domluvíme se na kompletním balíčku, a tímto způsobem tě velice rychle a efektivně dovedeme o úroveň výš již během 4-5 měsíců. Balíček pro nadšené studenty němčiny, který obsahuje 1 x elesson a 1 x konverzaci týdně, můžeš mít za 150€ / 3800 CZK měsíčně.

Platnost balíčků je 6 měsíců od zakoupení.