Individuální lekce s kolegy

 • online z pohodlí domova
 • bez učebnic
 • konverzace, gramatika, slovní zásoba
 • zábavnou formou, orientované na tvůj cíl
 • z 95% v němčině

Všechny lektorky prošly mým pečlivým výběrem.

Co to znamená? Sešly jsme se a hodinu si povídaly v němčině. Jsme pravidelně v kontaktu, sdílíme materiály k výuce, debatujeme o tom, jak učíme a ujišťujeme se, zda jsme naladěné na stejnou vlnu.

Lektorky, které vám doporučuji, mají nejen skvělé znalosti německého jazyka, ale jsou to především takové osobnosti, se kterými bych se němčinu chtěla učit i já sama.

Němčina tě bude bavit!

Vyber si lektorku

Jaká jsou naše pravidla ve výuce?

 • Student = středobod výuky.
 • Lekce vedeme v němčině, jak jen to jde.
 • Soustředíme se na konverzaci a praktické použití jazyka.
 • Vzděláváme studenta ve všech oblastech jazyka a dbáme na výslovnost.
 • Orientujeme se na cíl a studentův úspěch.
 • Jsme vždy skvěle připravené, ale umíme i improvizovat.
 • Je pro nás důležité, aby lekce studenta bavila.
 • Připravujeme lekce na míru tak, aby byly individuální a pro studenta relevantní.

Chceme, aby pro tebe byly lekce němčiny dobrou investicí a smysluplným trávením času. K tomu patří samostudium a budeme od tebe během spolupráce vyžadovat nejen platbu za lekce, ale především tvůj čas!

Lekce němčiny s námi tě bude stát 550 Kč.

Na koho se můžeš těšit?

Petra Klimentová

Těším se na pokročilé studenty, kteří vědí, proč se potřebují v němčině zlepšit. Pomůžu s aktivní němčinou do práce (obchodní i hospodářská němčina), obecným jazykem, i s přípravou na jazykové zkoušky (až do C2).

Němčina mě provází od malička. Dlouhá léta jsem se ji učila ve škole, pokračovala s ní na vysoké škole, vždy jsem ji používala denně v práci. A aby to nebylo málo, našla jsem si německého muže a pořídila si česko-německou rodinu.

Prošla jsem si všemi způsoby učení - nezábavná cvičení ve škole, ruce-nohy-google translate v práci a přirozené učení se obklopením se jazykem. Studentům se snažím ukázat, jakým způsobem se snadno naučí jazyk tak, aby si ho zapamatovali.

Učím hlavně ráno a v dopoledních hodinách. Ale určitě zkusíme najít společný termín!

Kontakt

Michaela Piecka

Pomôžem vám naštartovať a zlepšiť vašu nemčinu v priateľskej a podporujúcej atmosfére tak, aby ste zahodili strach z rozprávania v nemčine. Rada vás pripravím a prevediem tými najbežnejšími situáciami, ktoré vás v zahraničí stretnú. Výuku vám „ušijem na mieru“ podľa vašich osobných preferencií, potrieb a záujmov.

Mojím ideálnym študentom je každý, kto sa chce cítiť príjemnejšie a istejšie vo svojej nemčine. Nemčina totiž môže byť aj bránou k srdciam miestnych. Vďaka nemčine si môžete vyslúžiť milý úsmev od pani predavačky alebo čašníka, „pokecať“ si cez plot so susedom alebo sa skamarátiť s kolegom v práci, alebo, v neposlednom rade, získať svoju vysnenú pracovnú pozíciu.

Moja cesta k nemčine bola veľmi kľukatá a začala sa až na strednej škole. Počas štúdia germanistiky som absolvovala študijný pobyt v Augsburgu, vďaka ktorému som pochopila, že nemčina v každodennom živote vyzerá odlišne od tej v učebnici. A presne to ponúkam aj svojím študentom – nemčinu takú, ako vyzerá v praxi.

Mojou obľúbenou činnosťou počas voľného času je čítanie kriminálok, samozrejme v nemčine, a rovnako rada sledujem filmy a seriály, ktoré vychádzajú v nemčine. Inšpiráciu a silu čerpám v prírode počas turistiky a dlhých prechádzok.

Učím kdykoliv během dne, po domluvě se studentem. Určitě najdeme společný termín!

Kontakt

Tereza Nádvorníková

Učím ráda jak motivované dospělé, tak i třeba středoškolské studenty, kteří se nakonec díky našim hodinám rozhodnou z němčiny maturovat. Zkušenost mám i s přípravou na certifikáty (A2-B1-B2).

Kromě němčiny se věnuji také výuce češtiny pro cizince, jak online, tak prezenčně v jazykové škole či na univerzitě v Olomouci.

Jazyky mě neopouští ani ve volném čase – snažím se pracovat na svojí angličtině a jsem studentkou italštiny online – znám tedy učení i z té druhé strany, z pohledu studenta a umím si představit, jak se cítí, co ho motivuje nebo naopak může trochu frustrovat.

Neustále se vzdělávám, jak v oblasti cizích jazyků, tak v oblasti lektorování, ale taky se pak potřebuju odreagovat – nejlépe v přírodě mimo civilizaci, při józe a badmintonu, s knížkou nebo při sledování napínavého skandinávského seriálu.

A nakonec jedem tip na výlet – klenot kousek od Berlína: město Postupim (Potsdam)! Tam jsem rok studovala a ještě několikrát se tam vrátila. Pohádkově nezapomenutelné :)

Učím kdykoliv během dne, po domluvě se studentem. Určitě najdeme společný termín!

Kontakt

Petra Dudková

Pomůžu vám zlepšit vaši němčinu, rozmluvit se, připravit na maturitu nebo na zkoušku. Učím v pohodové a přátelské atmosféře. Mám osobní přístup ke každému studentovi, jsem otevřená vašim přáním, zájmům a požadavkům. Snažím se o to, aby se němčina stala přirozenou součástí vašeho života.

Mým ideálním studentem je každý, kdo na sobě chce pracovat, kdo má touhu a cíl posunout se dál. Někdo, kdo se rád učí a rozvíjí, je veselý, energický a optimistický.

Němčina se stala nedílnou součástí mého každodenního života, koníčkem a také povoláním.

S němčinou jsem se poprvé setkala na základní škole. Nadchla mě její logičnost, systém a možnost ji využít při cestování. Proto jsem se rozhodla studovat němčinu na vysoké škole. Jako součást studia a dalšího vzdělávání jsem absolvovala studijní stáže v Berlíně, Míšni, Halle a Freiburgu.

Kromě studia cizích jazyků ráda cestuji, sportuji, poslouchám hudbu, čtu, fotografuji, trávím čas s rodinou a kamarády.

Učím zejména v odpoledních a večerních hodinách, během dne totiž učím osobně na gymnáziu. Určitě však najdeme společný termín!

Kontakt

Jsi lektor/ka němčiny a rád/a by ses přidal/a do týmu Kika’s German?
Lass uns eine Tasse Kaffee trinken und über Deutsch reden!

Zjisti více