Individuální lekce s kolegy

 • online z pohodlí domova
 • bez učebnic
 • konverzace, gramatika, slovní zásoba
 • zábavnou formou, orientované na tvůj cíl
 • z 95% v němčině

Všechny lektorky prošly mým pečlivým výběrem.

Co to znamená? Viděla jsem, jak učí, hodiny jsme si povídaly v němčině. Jsme pravidelně v kontaktu, sdílíme materiály k výuce, debatujeme o tom, jak učíme a ujišťujeme se, zda jsme naladěné na stejnou vlnu.

Lektorky, které vám doporučuji, mají nejen skvělé znalosti německého jazyka, ale jsou to především takové osobnosti, se kterými bych se němčinu chtěla učit i já sama. Pravidelně se vzděláváme a doplňujeme si znalosti o nejmodernějších způsobech výuky.

Němčina tě bude bavit!

Vyber si lektorku

Jaká jsou naše pravidla ve výuce?

 • Student = středobod výuky.
 • Lekce vedeme v němčině, jak jen to jde.
 • Soustředíme se na konverzaci a praktické použití jazyka.
 • Vzděláváme studenta ve všech oblastech jazyka a dbáme na výslovnost.
 • Orientujeme se na cíl a studentův úspěch.
 • Jsme vždy skvěle připravené, ale umíme i improvizovat.
 • Je pro nás důležité, aby lekce studenta bavila.
 • Připravujeme lekce na míru tak, aby byly individuální a pro studenta relevantní.

Cena

Individuální lekce 590Kč nebo 25€ | 50 min.
Konverzace 345Kč nebo 15€ | 30 min.

Samozřejmě ti vystavíme fakturu, buď v českých korunách nebo v eurech.

Chceme, aby pro tebe byly lekce němčiny dobrou investicí a smysluplným trávením času. K tomu patří samostudium a budeme od tebe během spolupráce vyžadovat nejen platbu za lekce, ale především tvůj čas!

Na koho se můžeš těšit?

Petra Klimentová

Těším se na pokročilé studenty, kteří vědí, proč se potřebují v němčině zlepšit. Pomůžu s aktivní němčinou do práce (obchodní i hospodářská němčina), obecným jazykem, i s přípravou na jazykové zkoušky (až do C2).

Němčina mě provází od malička. Dlouhá léta jsem se ji učila ve škole, pokračovala s ní na vysoké škole, vždy jsem ji používala denně v práci. A aby to nebylo málo, našla jsem si německého muže a pořídila si česko-německou rodinu.

Prošla jsem si všemi způsoby učení od nezábavných cvičení ve škole, přes ruce-nohy-překladač v práci, až po přirozené učení, kdy jsem se obklopila jazykem. Studentům se snažím ukázat, jakým způsobem se snadno naučit jazyk tak, aby si ho zapamatovali.

Učím hlavně ráno a v dopoledních hodinách. Ale určitě zkusíme najít společný termín!

Kontakt
Výukový materiál

Byla jsem limitovaná časem, proto jsem hledala někoho opravdu zkušeného, kdo by mě dokázal za tak krátkou dobu (3-4 měsíce) připravit na B1- B2 Pflege. Pracuji jako zdravotní sestra, ale bez Anerkennungu, který obdržím po složení zkoušky, bych musela z práce odejít. Velice mě na úvod překvapil Petry přístup. Mluvila se mnou o reálných možnostech, neslibovala vzdušné zámky a zaměřila se přesně na body, které ke zkoušce budu potřebovat. Vypracovala materiály, doporučila spoustu berliček a myslím, že jsem byla první, koho připravovala na zdravotnickou zkoušku. Nicméně na on-line hodinách to vypadalo, jako kdyby to dělala celý život. Což považuji za velký přínos, že byla ochotná opustit komfortní zónu a vyzkoušet něco nového. Díky Petře, jejímu vysoce profesionálnímu přístupu, flexibilitě, materiálům, humoru (který mi byl velice blízký), ale i psychické podpoře během závěrečných hodin, jsem na konci února zkoušky úspěšně složila a dokonce z ústní části, které jsem se velice bála, jsem měla 99 bodů ze 100. Což považuji za velký Petřin úspěch.

Petra V.

Privátní lekce s Petrou jsou skvělou příležitostí, jak se v němčině rychle zlepšovat. Konverzace probíhá pouze v němčině, Petra používá autentické materiály a zpětnou vazbu dostanete okamžitě. Díky uvolněné atmosféře se člověk nebojí pustit i do témat, která nemá tzv. v malíku a tím se zlepšuje. Lekce s Petrou jednoznačně doporučuji!

Karolína Š.

Michaela Piecka

Přestěhovali jste se do zahraničí nebo už delší dobu žijete v cizině a rádi byste se dorozuměli s okolím německy? Ráda vám pomohu naštartovat nebo zlepšit vaši němčinu v přátelské a podporující atmosféře. Připravím vás a provedu vás těmi nejběžnějšími situacemi, které vás v zahraničí potkají. Výuku a cíle si společně nastavíme podle vašich osobních preferencí, potřeb a zájmů.

Mým ideálním studentem je každý, kdo se chce cítit pohodlněji a jistěji v němčině. Němčina totiž může být i branou k srdcím místních obyvatel. Díky němčině si můžete vysloužit milý úsměv od paní prodavačky, "pokecat" si přes plot se sousedem nebo se spřátelit s kolegou v práci, nebo získat svou vysněnou pracovní pozici.

V současné době žiji ve Vídni a sama se zde setkávám s místním dialektem a rakouskou němčinou. Němčinu jsem sice vystudovala na Masarykově univerzitě a absolvovala jsem i studijní pobyt v Augsburgu, ale jazyk se člověk nikdy nepřestává učit. Je to běh na dlouhou trať.

Mou oblíbenou činností během volného času je sledování komedií v němčině - smíchu přece nikdy není dost. Stejně ráda čerpám inspiraci a sílu v přírodě během turistiky a dlouhých procházek. Pocházím ze Slovenska. Výuka probíhá v němčině, ale ráda vám slovíčka přeložím do slovenštiny i do češtiny!

Učím kdykoliv během dne, podle dohody se studentem. Určitě najdeme společný termín!

Kontakt
Výukový materiál

Míšo, moc děkuji! Lekce jsem si moc užila, hodně se mi líbil pozitivní přístup, vždy dobrá nálada a odhodlanost posunout moji němčinu někam dál. Kombinace různých nástrojů, jak se němčinu učit, je super. Je skvělé mít možnost si uvědomit, kolik různých možností pro učení se jazyka dnes existuje. Skvělá práce, děkuju

Iveta S.

Po prvních třech měsících Skype němčiny s Míšou jsem nadšená. Je to můj první online jazykový kurz a jsem úplný začátečník. Nejvíce oceňuji časovou i obsahovou flexibilitu. Míša je vždy skvěle připravená na každou hodinu, ale zároveň jí nedělá problém, když úplně odběhneme od tématu, okamžitě se přizpůsobí. Je velmi trpělivá. Má někonečnou zásobu materiálů, které jsou zábavné, vtipné a díky tomu mě němčina začala bavit. Mezi konkrétní výsledky, které mi dělají největší radost, patří překonání ostychu v konverzaci (rozmluvení) a porozumění jednoduchým dialogům.

Janka K.

Terezie Červáková

Ať už začínáš nebo chceš své dosavadní znalosti posunout o úroveň výš, jsem tu od toho, abych Ti poskytla ideální podmínky pro splnění Tvých cílů v němčině.

Sama jsem se setkala s mnoha různými způsoby výuky němčiny a tak vím, jak je důležité, aby nebyla výuka jazyka odtržena od kulturního kontextu. Jakkoliv tedy budu jednotlivé lekce připravovat individuálně na základě Tvých preferencí, budeme se ve společných lekcích věnovat i různým aspektům reálií německy mluvících zemí. Osobně jsem se s nimi seznámila v uplynulých letech během svých studijních i pracovních pobytů v Německu a Rakousku.

Věřím, že se dokážu dobře vcítit i do opačné role - tedy role studenta - jelikož se aktuálně učím nový jazyk. Navíc nepochybuji o tom, že ve kterémkoliv jazyce se lze neustále zlepšovat.

Na výuku preferuji dopolední hodiny nebo brzké odpolední, určitě společně najdeme takový termín, který bude vyhovovat oběma stranám. Na případnou spolupráci se moc těším!

Kontakt
Výukový materiál

Na naší spolupráci oceňuji zejména její proaktivní přístup. Jde vidět, že ji němčina opravdu baví a umí ji fakt skvěle. Terka Vás nechá mluvit, pozorně si však pamatuje jazykové nesrovnalosti, které pomůže opravit. Záměrně pak přizpůsobuje své otázky Vašim slabinám, což oceníte, zejména pokud se v jazyce chcete opravdu posunout. Pro hladkou přípravu na lekci mi pomáhá i fakt, že lektorka vždy po vyučování zasílá seznam slovíček, které bych si měl pro další hodinu zopakovat. Velká část hodiny, i co se přípravy týče, probíhá v prostředí Google Classroom. Na každou hodinu tak mám připravený program a vždy dopředu vím s čím počítat. A snad závěrem, Terka je opravdu laskavá a vždy usměvavá, takže je ideální volbou pro ty, co nemají s němčinou kvůli nepříjemným vyučujícím úplně kladné zkušenosti.

Radomil K..

Petra Dudková

Potřebuješ si zlepšit němčinu, rozmluvit se, připravit na maturitu, na certifikát nebo chceš s němčinou začít?

Mám osobní přístup ke každému studentovi, jsem otevřená Tvým přáním, zájmům a požadavkům. Zaměříme se na to, co budeš potřebovat. Snažím se o to, aby se němčina stala přirozenou součástí Tvého života. Budu Tě motivovat a povzbuzovat. Učím v pohodové a přátelské atmosféře. Vím, jaké je to být v roli studenta, protože se také učím další cizí jazyky.

Ráda učím studenty od úplných začátečníků až po pokročilejší studenty, kteří na sobě chtějí pracovat, mají cíl, vědí, čeho chtějí dosáhnout a touží posunout se dál.

Němčina se stala nedílnou součástí mého každodenního života, koníčkem a také povoláním. S němčinou jsem se poprvé setkala na základní škole. Nadchla mě její logičnost, systém a možnost ji využít při cestování. Proto jsem se rozhodla studovat němčinu na vysoké škole. Jako součást studia a dalšího vzdělávání jsem absolvovala studijní pobyty v Berlíně, Míšni, Halle a Freiburgu.

Kromě studia cizích jazyků ráda cestuji, sportuji, poslouchám hudbu, čtu, fotografuji, trávím čas s rodinou a kamarády.

Učím zejména v odpoledních a večerních hodinách. Určitě najdeme společný termín. Těším se na Tebe!

Kontakt
Výukový materiál

S Petrou se mi pracuje velmi dobře. Vyhovuje mi její styl výuky. V každé lekci nechybí konverzace, nová slovní zásoba, procvičování gramatiky. Volí různé druhy aktivit, takže je hodina pestrá a zábavná. V průběhu roku jsme četly detektivní příběh, to mě také moc bavilo. Vítám i propracované domácí úkoly, které vždy řádně opraví a případné chyby spolu probereme. Za rok společné práce jsem udělala velký pokrok, na lekce se vždy těším. Petra je nejen zkušená, ale také velmi přátelská a milá. Jsem moc ráda, že jsem natrefila právě na ni.

Magda S.

Pavla Bělostíková

Těším se na studenty, kteří se potřebují rozmluvit. Pokud jsi klasický ,,falešný začátečník‘‘ a rád bys svoji němčinu oprášil, jsem tu! Společně se podíváme na gramatická pravidla, naučíme se poskládat větu a budeme mluvit a mluvit. Pokud máš strach mluvit, pomůžu Ti se tohoto strachu zbavit a cítit se sebejistě. A pokud jsi úplný začátečník, tak se se mnou velice rychle němčinu naučíš.

Německy mluvím již od malička, protože mám rodinu v německém městě Leipzig, dále jsem pracovala jak v Německu, tak Rakousku. Momentálně žiju v Brazílii a kromě němčiny ovládám plynule také angličtinu, španělštinu a portugalštinu. Vím, jaké to je, učit se nový jazyk. Vystudovala jsem Master of Human Decision Science na univerzitě v Holandsku.

Jazyky učím již osmým rokem. Kromě lektorování se věnuji koučinku a pozitivní psychologii. Ráda cestuji, surfuji, tancuji a baví mě sporty především v přírodě.

Učím zejména v odpoledních a večerních hodinách (i pozdních), žiju totiž v Brazílii. Určitě najdeme společný termín!

Kontakt
Výukový materiál

Na lekce němčiny s Pavlou se vždy těším. Pomohla mi se rozmluvit a cítím se teď jistější a dělám méně chyb. Připravila mě na úroveň B2, kterou jsem úspěšně zvládla. Momentálně mi pomáhá se připravit na C1. Pavla je úsměvavá a cením si jejího osobního přístupu. Vážím si ji jako člověka. Lekce mohu vřele doporučit.

Veronika B. .

Lekce němčiny s Pavlou byly super. Líbilo se mi, že jsme vlastně dělaly především to, co jsem potřebovala, a to byla převážně komunikace- konverzace v němčině. Když jsem něco nevěděla z gramatiky, tak jsme se zaměřily na toto. Myslím, že mi tyto lekce hodně daly a já se hezky rozmluvila. Nebojím se už mluvit, což předtím byl u mě problém. Pavla je milá lektorka a dost se i společně zasmějete. Dozvíte se také mimo jiné spoustu věcí o Brazílii (samozřejmě v daném jazyce, který se učíte.) Já určitě doporučuji!!!

Petra Z.

Radka Fišerová

Doprovodím vás na cestě za lepší němčinou. Pokusím se vám cestu plnou dřiny a úskalí co nejvíce zpříjemnit. Na lekcích mám ráda přátelskou, veselou a optimistickou atmosféru. Každý student je pro mě jedinečný a lekce připravují každému na míru podle jeho přání, cílů a preferencí. Ráda učím studenty všech úrovní, kteří však vědí, proč se německy učí a čeho chtějí dosáhnout.

S němčinou si budují vztah už dlouhých 25 let a přiznávám, že ne vždy byl zcela harmonický. Žiju v krásném městě Eisenach ve spolkové zemi Durynsko a kromě toho, že jsem lektorkou němčiny pracuji v hudební škole. S němčinou jsem tak v každodenním kontaktu a díky tomu vím, že němčina v reálném životě vypadá často jinak než v učebnici. Své studenty učím nejen jazyk, ale předávám jim své zkušenosti ze života v Německu a lásku k německé kultuře. Myslím, že jazyk a kultura jdou ruku v ruce a jedno bez druhého moc nefunguje.

Online výuka je nejen moje práce, ale zároveň koníček. Baví mě vytvářet výukové materiály a neustále se v oblasti lektorování vzdělávám. Kromě toho se učím španělsky, mám ráda hispánskou kulturu. Cvičím jógu, ráda chodím do přírody a v zimě na běžky. Jsem vášnivým fanouškem biatlonu.

Kontakt
Výukový materiál

Nejnenudnější interaktivní výukový materiál, který jsem kdy zažila, a že jsem toho nastudovala už hodně! Opravdu nesrovnatelně jiná propracovaná péče, struktura hodin, přes opakování, nové a pak shrnutí, to ani v učebnicích takhle učitele neučí. Máte dar, a máte tu práci ráda, to je strašně cítit, prostě si s tím hrajete, vymazlujete, nepracujete!

Dana H.

Lekce hodnotím na jedničku s hvězdičkou, jsem moc spokojená.

Lenka S.

Veronika Darmopil

Chceš s němčinou začít, po letech se k ní vrátit nebo už něco umíš, ale potřebuješ pravidelnost, řád a průvodce, který ti pomůže orientovat se v gramatice a nebát se mluvit? Těším se na tebe.

Naše společné hodiny budou probíhat v klidné a uvolněné atmosféře. Budeme si hodně povídat, vybereme spolu témata, která budou zajímavá pro tebe i tvoji němčinu. Budeš číst a dívat se na videa, a to nejen pokud už něco umíš, ale i jako začátečník, uvidíš, že to půjde.

Moje cesta s němčinou začala na základní škole a pokračovala až na pedagogickou fakultu. Po studiu mě zlákala „vůně dálek“ a věnovala jsem se svému druhému oboru – cestovnímu ruchu. Díky tomu jsem žila a pracovala deset let v německy mluvící části Švýcarska. Na naše společné hodiny se budu připojovat ze Španělska, kde momentálně kousek od Madridu žiji.

Můj největší koníček je cestování, ráda si odpočinu u dobré knihy nebo na hodině jógy. Nejlépe se mi přemýšlí a třídím si myšlenky na dlouhých procházkách.

I já se stále učím nejrůznějšími formami jiné jazyky. Tím pádem znám velmi dobře tvoji situaci a vím, že procházíš různými fázemi, a proto tě budu motivovat a povzbuzovat k používání němčiny co nejčastěji.

Učím hlavně v dopoledních hodinách, ale určitě zkusíme najít společný termín.

Kontakt
Výukový materiál

Lekcie s Veronikou boli vždy pripravené zábavnou formou, pri konverzáciach som ocenil najmä debaty o živote vo Švajčiarsku. Vďaka praktickým tipom ku skúške nebol problém získať certifikát.

Martin Š.

Když jsem se rozhodla naučit němčinu, měla jsem obavy, jak to zvládnu, ale opustily mě hned po první lekci s Verčou. Je skvělá. Učení s ní mě baví, na hodiny se těším, atmosféra je příjemná, Verča probírané téma přizpůsobí tomu, jak rychle jsem schopna dané věci chápat a učit se. Vše vysvětluje tak, že je to pro mě lehce pochopitelné. Na lekci je vždy připravená a pozitivně naladěná.

Nela H.

Daniela Čechová

Potřebuješ se rozmluvit, rozšířit slovní zásobu, zopakovat a zlepšit gramatiku, připravit na jazykovou zkoušku, nebo s němčinou teprve začínáš? Všechny lekce připravuji dle konkrétních přání, potřeb a cílů studenta tak, aby byly přínosné, zábavné a studenta motivovaly k tomu, aby se němčinou zabýval i ve volném čase, nebál se ji používat a aby ho bavila stejně jako mě! Na lekcích němčiny se ráda věnuji jak úplným začátečníkům, tak pokročilejším studentům – dospělým nebo středoškolákům (zejména na úrovních A1–B2).

Němčina mě provází již mnoho let a oblíbila jsem si ji především díky skvělé vyučující na gymnáziu. Po maturitě jsem se rozhodla pro studium překladatelství a tlumočnictví mezi češtinou a němčinou. Tomu se kromě lektorské činnosti v současnosti také věnuji. Během vysokoškolského studia jsem absolvovala několik studijních pobytů, například v Lipsku, Erlangen nebo Rostocku, což mi pomohlo seznámit se s kulturou německy mluvících zemí i jeho obyvateli a také s tím, jak vypadá autentická komunikace v rámci různých situací (každodenní život, hovorová němčina, akademické prostředí, …).

Cizím jazykům se věnuji i ve volném čase – v současnosti nejintenzivněji turečtině, takže se pořád umím vcítit do každého studenta, který teprve získává sebevědomí a potřebuje podpořit v atmosféře přátelsky laděných lekcích na míru.

Učím v průběhu celého dne. Určitě najdeme společný termín!

Kontakt
Výukový materiál

Skvělá lektorka !!! Děkuji moc za lekce jíž za 2 měsíce na sobě pozoruji velké zlepšení v konverzaci, gramatice dokonce jsem schopný plně rozumět a reagovat na pracovním Meetingu v němčině, a to jen díky Daniele

Filip Č.

Na online výuku s Danielou se vždy těším. Výuka probíhá v uvolněném prostředí. Daniela je skvělá lektorka, co umí své studenty pozitivně motivovat k mluvení. Dává dostatečně velký prostor na to, aby student vyjádřit své myšlenky a následně velmi příjemnou formou opraví a vysvětlí chyby. Lekce jsou zábavné, plné aktivit, her, videí, článku atd. Daniela má velké nadšení pro němčinu, které umí přenést na studenta, což rozhodně neumí každý. Jsem velmi spokojená a doporučuji všem, co se chtějí věnovat němčině.

Adéla H.

Helena Janiš

Nabízím krátké konverzační lekce - ideální řešení pro všechny, kteří se potřebují rozmluvit, rozšířit si slovní zásobu, či zapracovat na výslovnosti.

Chcete si vyzkoušet pracovní pohovor, small-talk s kolegy, rozhovor se sousedy, na úřadě nebo v restauraci? Rádi byste probrali, co obnáší život v Německu a jak je to s pověstnou německou dochvilností? Nebo chcete podebatovat o jiném tématu, které vás právě zajímá?

S tím vším vám ráda pomůžu. Již téměř 10 let žiji poblíž Mnichova v Bavorsku a s němčinou jsem v každodenním kontaktu. Učit jsem se ji začala ve svých jedenácti letech. Po absolvovávání rakouského gymnázia jsem německý jazyk vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Němčina je zároveň i mou zálibou, stále mě baví objevovat její krásy a učit se nové výrazy. Studium jazyka je pro mě cesta, která nikdy nekončí.

Ve volném čase se věnuji se sportu, osobnímu a lektorskému rozvoji, ráda cestuji. Mým koníčkem jsou i další cizí jazyky, učím se angličtinu a jsem samouk italštiny.

Konverzační lekce jsou vhodné pro mírně pokročilé a pokročilé studenty od úrovně A2/B1 až po C1/C2. Jedna lekce trvá 30 minut, a to, jak budou lekce probíhat, je zcela ve vaší režii.

Jsem k dispozici v podvečerních hodinách a moc se těším se na všechny motivované studenty, kteří chtějí své komunikační dovednosti v němčině posunout na vyšší úroveň.

Kontakt
Výukový materiál
Výukový materiál

Lekce s Helenou jsem si moc užila. Vždy měla připravené dané témata, na kterých jsme se v úvodní lekci domluvily. Při lekci jsem vždy měla pocit, že jsem s kamarádkou na kávě, ale zároveň se učím němčinu. Dost často jsme se dostávaly k tématům, které jsem hned druhý den mohla použít v práci a tím si i zopakovat daná slovíčka. Velmi jsem také ocenila, že Helena zná Bavorsko a tak jsme občas mohly konverzovat o stylu života v Bavorsku, což se mně, jako zde žijící velmi líbilo!

Veronika K.

Lekce s Helenou je vždy zajímavá. Mluvíme o běžných věcech, které opravdu člověk použije. Ze začátku byla lekce zaměřená k mé práci. To bylo taky super, protože mi to v práci hodně pomohlo a vlastně pomáhá pořád. Lekce vždycky rychle uteče. Vše, o čem mluvíme mám k dispozici i v písemné podobě, takže super.

Veronika Š.

Jsi lektor/ka němčiny a rád/a by ses přidal/a do týmu Kika’s German?
Lass uns eine Tasse Kaffee trinken und über Deutsch reden!

Zjisti více

Zajímá tě, co k výuce online potřebuješ? Zda můžeš lekci přesunout nebo úplně zrušit? Jestli budeš dostávat domácí úkoly? Přejdi na nejčastěji kladené otázky.

FAQ