Průvodce online lektora

Ukáže Ti cestu, jak se úspěšně živit výukou jazyků. Odkudkoliv.
 • 3 pilíře práce jazykového lektora – Cizí jazyk, Lektorování a Podnikání
 • 1 bonusová kapitola o práci na cestách neboli digitálním nomádství
 • podrobné rady 6 odborníků
 • 238 stran
 • spousta užitečných odkazů
 • 10 praktických checklistů

Co o e-booku říkají první čtenáři?

Gábina, korektura textů / copywriterka 📝

Kdybych byla lektorka, po přečtení tohohle e-booku bych měla nabito k tomu, být ta nejlepší lektorka! A z druhé strany – kdybych byla studentka, chtěla bych jen takového lektora, který si přečetl tenhle e-book a řídí se podle něj.

Helča, lektorka němčiny 🇩🇪 a angličtiny 🇺🇸

Docela jsem to zhltla, hezky se to četlo. E-book mi hodně pomohl s ujasněním toho, proč je třeba mít u učení přesně danou cílovku a stát si za ní. Začínám se pořádně orientovat i v tom, jak se ke klientům dostat - částečně díky informacím v e-booku a částečně díky tomu, co jsem si stihla načíst v odkazech.
Myslím, že je e-book vhodný jak pro někoho, kdo už učí a chce přejít na online výuku, tak pro začínajícího lektora, jen si z toho každý vezme něco jiného. Užitečné byly odkazy a tipy na weby a tipy od dalších lektorů / zajímavých lidí z dalších oborů.

Daniela Kavecka, lektorka 🇬🇧

Vrelo ho odporúčam VSETKYM lektorom, či už začínajúcim, ale aj tým zabehnutým- skúseným! Začínajúci sa od začiatku nakopnú na všetky smery a skúsení si zasa utriedia svoje hodnoty a motivujú sa ako ďalej rozvíjať seba, svoje hodiny, či biznis celkovo. E-book sa výborne číta, je písaný ľahko, stručne, jasne a a pozerá sa na „lektorstvo“ z každej strany.

Sára Čupecová, lektorka 🇮🇹

Vrelo ho odporúčam VSETKYM lektorom, či už začínajúcim, ale aj tým zabehnutým- skúseným! Začínajúci sa od začiatku nakopnú na všetky smery a skúsení si zasa utriedia svoje hodnoty a motivujú sa ako ďalej rozvíjať seba, svoje hodiny, či biznis celkovo. E-book sa výborne číta, je písaný ľahko, stručne, jasne a a pozerá sa na „lektorstvo“ z každej strany.

Barča Ziková, lektorka 🇩🇪

Moc dobře se mi to čte jako bych si povídala se zkušenou kamarádkou. Je to napsané přístupným, ale místy odborným jazykem, zároveň vysvětleno tak, aby to pochopil každý. První půlka uběhla ani nevím jak a zdála se mi super motivační a zároveň realistická. Ta část o byrokracii mi přijde boží, praktická a co bych za to bývala dala, když jsem to řešila! Líbí se mi příspěvky ostatních. Určitě si myslím, že mi kniha pomůže a ulehčí spoustu práce.

KOUPIT E-BOOK

S čím Ti kniha pomůže?

Najdeš v ní kompletní know-how, jak pracovat jako lektor jazyků na volné noze, úspěšně se tím živit, v podnikání růst a užívat si to. Jak pracovat online, i na cestách. A mnohem víc. Chceš mrknout na obsah a ukázku?

STÁHNI SI UKÁZKU

Kiko, co se v tvém e-booku dozvím?

Na konzultacích pro lektory s oblibou říkám, že práce lektora má tři pilíře. Musíme skvěle ovládat cizí jazyk, musíme ho umět předat a vysvětlit tak, aby to bylo zábavné a účinné, a kromě toho jsme podnikatelé. Musíme se starat o marketing, účetnictví, prodej.

Díky e-booku se dozvíš, jak všechny tyto pilíře udržet v rovnováze. Jak dělat věci správně, efektivně, jednoduše a s výsledky! Co přesně se v e-booku dočteš?

 • Spoustu užitečných informací nejen ode mě, ale od šesti odborníků - od účetní a markeťačky, přes úspěšné lektorky či IT odborníka.
 • Minimálně 7 způsobů, jak hledat nové studenty.
 • Jaké pořídit vybavení, kolik mobilních dat sežere Skype hovor a kolik Zoom.
 • Jak budovat vlastní brand a proč. Tipy a triky na barvy, logo, cílovku.
 • Proč mít web, co na něj psát, kolik stojí a jakou hraje v podnikání roli.
 • Jak nevyhořet, říct si o víc peněz a klást si výhodné obchodní podmínky.
 • Kdy je na čase svoji práci delegovat a přestat jen učit.
 • Jaký by měl lektor být.
 • Tipy, jak opravovat chyby, jak na přípravu lekcí, úkoly nebo sledování pokroku.
 • Kdy se stát identifikovanou osobou, co to znamená, a co dělat.
 • Praktické tipy na aktivity do lekcí.
 • Různé didaktické přístupy, včetně mého.
 • Jak vydělávat víc peněz za méně času - digi produkty, provize, asynchronní výuka.
 • Jak studentům usnadnit e-learning a nezatěžovat je technologiemi. A proč je to v procesu učení důležité.
 • Kde všude můžete žít a pohodlně pracovat - práce na cestách / digitální nomádství.

Ještě nejsi dost přesvědčen/a?

STÁHNĚTE SI UKÁZKU

Pokud se svým podnikáním jazykového lektora nejsi spokojen/á a cítíš, že by to chtělo vylepšit, posunout, optimalizovat, zdražit atp., neváhej ani vteřinu, tento e-book je přesně to, co hledáš. Pokud řešíš nějaký konkrétní či individuální problém více do hloubky, nabízím k e-booku také konzultaci.

Pro koho je e-book vhodný?

E-book je vhodný nejen pro začínající lektory na volné noze, ale i pro ty zkušené, kteří zvažují přechod do online světa. Dále pro úplné začátečníky, kteří dobře ovládají cizí jazyk a chtěli by podnikat a stát se digitálními nomády. Napsala jsem ho i pro ty, kteří už se nějaký čas v jazykových službách pohybují, ale chtějí se zlepšit, zdokonalit, obohatit o nové tipy a rady, ať už kvůli přechodu do online světa, optimalizaci času stráveného přípravami hodin, organizaci rozvrhu nebo marketingu.

KOUPIT E-BOOK

Vyber si, co potřebuješ:

E-BOOK
Průvodce online lektora

548,-
OBJEDNAT

BALÍČEK
e-book + konzultace s Kikou (60 min.)*

2999,-
OBJEDNAT

* běžná cena konzultace 2599,-
* na termínu konzultace se můžeme domluvit kdykoliv v následujícím roce od zakoupení, abys na přečtení i sestavení otázek měl/a dostatek času.

Šablona pro lektorský web

Pro lektory jsme s webdesignérkou Lucií Tomanovou vytvořily šablonu pro lektorský web . Pro začínající i pokročilé lektory, kteří chtějí profesionální web na WordPressu.

Web postavený na této šabloně si zvládnete sami upravit a následně spravovat díky propracovaným videonávodům a vysvětleným krokům v přehledném PDF. Zdražení lekcí, změna nabídky služeb, produkt zdarma sloužící pro sběr kontaktů – vše si jednoduše změníte, přepíšete, přidáte nebo uberete, i když nejste technicky zdatní.

Díky minimalistickému vzhledu vyniknou vaše fotografie, logo a brandové barvy. Klienta zaujmete kvalitní prezentací nabízených služeb! Pokud zatím nemáš vlastní webovou stránku, nechceš si nechat vytvářet stránky na míru, ať už z časových či finančních důvodů, tohle je přesně to, co hledáš.

PROHLÉDNOUT SI ŠABLONU